DORTOVÉ

STUDIO

O mně Kontakt

Dovolte mi představit se, jmenuji se Lucie Chlpíková a pocházím z Brna. K pečení dortů jsem se vlastně dostala náhodou. Tak jako hodně dalších maminek jsem i já chtěla své dceři upéct její úplně první dort k narozeninám.

Od malička jsem kreativní typ, který má potřebu něco tvořit. Takže po prvním dortu pro dcerku jich bylo časem víc a víc. Po počátečních pokusech a experimentech na rodinných příslušnících se o moje dorty začaly zajímat kamarádky a přátelé. Časem se přidali sousedé a přátelé přátel, kolegové z práce a okruh se stále rozšiřuje. Díky zájmu okolí jsem se v červnu 2015 rozhodla otevřít dortové studio, ve kterém dbám na vysokou kvalitu surovin a na prvním místě je pro mne spokojený zákazník, který se rád vrací. Dnes se z drobného pečení pro rodinu stala moje vášeň, při které mohu naplno zapojit svoje kreativní myšlení a uspokojit touhu po tom, aby má práce vykouzlila úsměv na tváři.

Velký dík patří v tomto směru mé rodině za to, že mě vždy podpořila v mém snažení a tato podpora trvá i nadále.

DORTOVÉ STUDIO LUCILLE

Lucie Chlpíková

737 438 182

ds@lucille.cz

www.lucille.cz

Jeronýmova 2, 618 00 Brno

 

DORTOVÉ STUDIO Lucille

Objednávky přijímám telefonicky na tel. č. 737 438 182, emailem na ds@lucille.cz nebo osobně v Dortovém studiu po telefonické domluvě.

Používáme soubory cookies pro přizpůsobení obsahu webu a sledování návštěvnosti prostřednictvím Google Analytics. Více o tom, jak Google využívá soubory cookie, zde. Rozumím